The Circle izle 2017 Türkçe Dublaj Full

2
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK PARÇA HDYorum yap

Film adı 2017 izle


Saplantı izle birazdan izleyeceğiniz film hayatınızı baştan sonra değiştirebilecek senaryoya sahip olabilir. Bu sebeple izlemenizi kesinlikte tavsiye ettiğimiz The Circle filminin baş rolünde Emma Watson gibi güzel bir Hollywood yıldızı yer alıyor. Mae karakterine can veren Watson iş arayışlarının sonucunda istatistiksel açıdan Dünya’nın en büyük, en zengin şirketinde iş bulacaktır. Şirket teknoloji ve sosyal medya üzerinde çalışmalarını yürütmek ile meşgulken Mae’de böyle bir fırsatın hayatında bir kere geleceğini düşünecek, şirket üzerinde iyi bir role bürünmeye çalışacaktır. Şirket üzerinde ki çalışma isteği her geçen gün artan ve işinin gayet iyi bir şekilde yerine getiren Mae şirket kurucusu olan Eamon Bailey’in gözüne takılacaktır. (Eamon karakterine can veren isim Tom Hanks)

circle izle

Az önce paylaştığımız Arabalar 3 (Cars 3) izle 2017 Animasyon Filmi Tek Parça isimli filmde Arabalar 3 full hd izle, Arabalar 3 sinema çekimi izle ve Arabalar 3 tek parça izle gibi kelimeler yer alıyor. İzlemenizi tavsiye ederiz.

533
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
The Circle izle 2017 Türkçe Dublaj Full

The circle izle, birazdan izleyeceğiniz film hayatınızı baştan sonra değiştirebilecek senaryoya sahip olabilir. Bu sebeple izlemenizi kesinlikte tavsiye ettiğimiz The Circle filminin baş rolünde Emma Watson gibi güzel bir Hollywood yıldızı yer alıyor. Mae karakterine can veren Watson iş arayışlarının sonucunda istatistiksel açıdan Dünya’nın en büyük, en zengin şirketinde iş bulacaktır. Şirket teknoloji ve sosyal medya üzerinde çalışmalarını yürütmek ile meşgulken Mae’de böyle bir fırsatın hayatında bir kere geleceğini düşünecek, şirket üzerinde iyi bir role bürünmeye çalışacaktır. Şirket üzerinde ki çalışma isteği her geçen gün artan ve işinin gayet iyi bir şekilde yerine getiren Mae şirket kurucusu olan Eamon Bailey’in gözüne takılacaktır. (Eamon karakterine can veren isim Tom Hanks)
The Circle Türkçe Dublaj
The Circle Türkçe dublaj izle, Bahsi geçen Eamon Bailey yani Dünya’nın en büyük şirketin kurucusu aynı zamanda CEO’su Mae’e etik olmayan mahremiyeti hiçe sayan büyük bir teklifle gelecektir. Bir denek olarak bu projede yer alması ilk başlarda kendisi için gelişme gibi görünse de zamanla bu projenin kendisine, dünyaya, ailesine, insanlara ve bir çok bölgeye ciddi anlamda değişiklikler sağladığını fark edecektir. The Circle Dave Eggers’in bizzat kaleme aldığı kitaptan sinemaya uyarlanan film de Emmat Watson ve Tom Hanks gibi isimlerin dışında John Boyega’da yer alıyor. Günümüz dünyasının teknoloji tarafından nasıl etkilendiğini konu alan film HD kalitede izlenebilir. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: James Ponsoldt

Oyuncular: Emma Watson, Tom Hanks, John Boyega

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Sitemizin daha iyi görüntülenmesi için Google Chrome kullanın.