Saplantı izle Unforgettable 2017 Full HD Tek Parça

25
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK PARÇA HDYorum yap

Saplantı 2017 izleUnforgettable (Saplantı)

Saplantı izle adlı filmde, Tessa Connover eşinden boşanmış dul bir kadındır. Boşanma sonrası yaşadığı ayrılığın acısı ile zar zor baş etmeye çalışan ve çektiği bu ayrılık acısı yüzünden psikolojik olarak diplerde olan Tessa Connover eski kocası David hakkında gelen duyumlarla bir kez daha yıkılır. Çünkü David, Julia Banks adında bir kadınla tanışarak ilişki yaşamaya başlamıştır. Hatta David, Julia Banks ile olan bu ilişkisini ciddi boyutta ilerleterek evlenme hayalleri ve planları kurmaktadır. Bunu duyan Tessa Connover daha da kahrolur. Çünkü David, Julia Banks’ı boşanmadan önce yaşadıkları eve getirmiş ve daha çok küçük olan kızları Lilly ile de tanıştırmıştır. Julia Banks çok mutludur. Bir yandan nişan hazırlıkları yaparken bir yandan da üvey annelik için kendini hazırlamaktadır.

saplantı 2017 izle

4.762
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Saplantı izle Unforgettable 2017 Full HD Tek Parça

Unforgettable (Saplantı)

Unforgettable (Saplantı) izle adlı filmde, Tessa Connover eşinden boşanmış dul bir kadındır. Boşanma sonrası yaşadığı ayrılığın acısı ile zar zor baş etmeye çalışan ve çektiği bu ayrılık acısı yüzünden psikolojik olarak diplerde olan Tessa Connover eski kocası David hakkında gelen duyumlarla bir kez daha yıkılır. Çünkü David, Julia Banks adında bir kadınla tanışarak ilişki yaşamaya başlamıştır. Hatta David, Julia Banks ile olan bu ilişkisini ciddi boyutta ilerleterek evlenme hayalleri ve planları kurmaktadır. Bunu duyan Tessa Connover daha da kahrolur. Çünkü David, Julia Banks’ı boşanmadan önce yaşadıkları eve getirmiş ve daha çok küçük olan kızları Lilly ile de tanıştırmıştır. Julia Banks çok mutludur. Bir yandan nişan hazırlıkları yaparken bir yandan da üvey annelik için kendini hazırlamaktadır.

Unforgettable Filmi
Julia Banks hayatının aşkını nihayet bulduğunu ve gelecekte onunla birlikte çok güzel günler yaşayacağını düşünse de Tessa Connover’ı hiç hesaba katmamıştır. Tessa Connover gizliden gizliye hastalık derecesinde bsaplantılı bir kadındır ve Julia Banks ile eski kocası Daivid’i rahat bırakmaya hiç niyetli değildir. Tessa Connover’ın tehlikeli saplantıları yüzünden Julia Banks’ın beklediği her şeyin tam tersi olacaktır. Unforgettable (Saplantı) full izle adlı film 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı gerilim türünde bir film olup 5 Mayıs 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek sinema severlerin beğenisine sunulacaktır.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Denise Di Novi

Oyuncular: Rosario Dawson, Katherine Heigl, Geoff Stults

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Saplantı izle Unforgettable 2017 Full HD Tek Parça” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. eylil - 8 ay önce demiş ki:

    helal olsun. elinize sağlık admin bey

Sitemizin daha iyi görüntülenmesi için Google Chrome kullanın.