Max Steel izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça

0
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK PARÇA HDYorum yap

Max Steel 2017 izle


Max Steel izle Henüz blue çağlarında olan ve liseye giden Max, diğer arkadaşları gibi normal – sıradan bir şekilde büyümüştür. Max’in hayatı hiç beklemediği bir şekilde değişecektir. Bunun sebebi ise yıllar boyu vücudunda yer alan Dünya üzerinde ki diğer tüm enerjilerden çok daha güçlü bir bileşendir. Bu gücünü yeni yeni keşif etmesiyle birlikte hayatının akışı tamamen değişecektir. Adeta bir süper kahraman haline gelen Max bu yolda yalnız değildir. Bir gün odasındayken ansızın karşısına çıkan ultra teknolojik bir cihaz ile karşılaşacaktır. Fakat bu cihaz el yapımı değil tamamen bir bilinçli robottur. Max’ın bu kadar güçlü ve öldürücü bir enerjiyi vücudunda taşıyabilmesi için bu tekno organizmasına ihtiyacı vardır.

max steel izle

Az önce paylaştığımız Kolonya Cumhuriyeti – Yerli Komedi Filmi izle 2017 isimli filmde Kolonya Cumhuriyeti full izle, Kolonya Cumhuriyeti hd izle ve Kolonya Cumhuriyeti sansürsüz izle gibi kelimeler yer alıyor. İzlemenizi tavsiye ederiz.

2
FILM BILGILERI 1 hafta önce eklendi
Max Steel izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça

Max Steel izle. Henüz blue çağlarında olan ve liseye giden Max, diğer arkadaşları gibi normal – sıradan bir şekilde büyümüştür. Max’in hayatı hiç beklemediği bir şekilde değişecektir. Bunun sebebi ise yıllar boyu vücudunda yer alan Dünya üzerinde ki diğer tüm enerjilerden çok daha güçlü bir bileşendir. Bu gücünü yeni yeni keşif etmesiyle birlikte hayatının akışı tamamen değişecektir. Adeta bir süper kahraman haline gelen Max bu yolda yalnız değildir. Bir gün odasındayken ansızın karşısına çıkan ultra teknolojik bir cihaz ile karşılaşacaktır. Fakat bu cihaz el yapımı değil tamamen bir bilinçli robottur. Max’ın bu kadar güçlü ve öldürücü bir enerjiyi vücudunda taşıyabilmesi için bu tekno organizmasına ihtiyacı vardır.
Max Steel Türkçe Dublaj izle
Hayatta kalabilmek için bir birlerine ihtiyaç duyan bu arkadaşlar beraber vakit geçirmek zorunda oldukları içini ister istemez dost olurlar. İkisinin de farklı şekillerde yetenekleri ve güçleri vardır. Birbirlerine yeni özelliklerini keşif etmelerinden yardımcı olacaklardır. Ancak filmin bu şekilde gitmediğini belirtelim. Süper kahramanların olduğu gibi süper düşmanların da dünya üzerinde yer alacağını herkes anlar. Max ve onun tuhaf arkadaşı birlik kurarak uzaylılara karşı savaşta en önde yer alırlar. Ölümüne büyük bir savaş halindeyken aynı zamanda geçmişlerini de araştıracaklardır. Max Steel Türkçe dublaj izlemek için Hdfilmizlebaba.com adresine giriş yapabilirsiniz. 21 Nisan’da sinemalarda yer alan filmi ilk olarak bizde izleyin. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Stewart Hendler

Oyuncular: Ben Winchell, Maria Bello, Andy Garcia

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Sitemizin daha iyi görüntülenmesi için Google Chrome kullanın.