Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı izle 2017 Full HD 1080p

3
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK PARÇA HDYorum yap

Film adı 2017 izle


Karayip Korsanları 5 izle delicesine maceralar atlattığı çoğu zaman ölümle burun buruna kaldığı zamanlarda bile hareketlerinde ki tuhaflık hiçbir zaman eksilmeyen Kaptan Jack Sparrow tekrar dönüyor! 26 Mayıs 2017 tarihinde tüm sevenleri ile bir kez daha buluşmaya hazırlanan Kaptan Jack, bu kez daha önce karşılaşmadığı kadar büyük bir düşmana karşı savaşacaktır. Yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg’in yaptığı filmde vazgeçilmez isim Johnny Depp, Javier Bardem ve Brenton Thwaites baş rollere can veriyor. Bir gün Kaptan Jack Sparrow her zaman ki gibi denizlerde seyir halindeyken uzaklardan gelen kötü kokuları güçlü sezgileri sayesinde fark edecektir. Kötü kokuların sahibi ise herkesin birer efsane olduğunu düşündüğü Kaptan Salazar ve mürettebatıdır.

karayip korsanları 5 izle

Az önce paylaştığımız 4N1K izle 2017 Yerli Film Full HD isimli filmde 4N1K 2017 izle, 4N1K filmi izle ve 4N1K full hd gibi kelimeler yer alıyor. İzlemenizi tavsiye ederiz.

629
FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı izle 2017 Full HD 1080p

Karayip Korsanları 5 izle, delicesine maceralar atlattığı çoğu zaman ölümle burun buruna kaldığı zamanlarda bile hareketlerinde ki tuhaflık hiçbir zaman eksilmeyen Kaptan Jack Sparrow tekrar dönüyor! 26 Mayıs 2017 tarihinde tüm sevenleri ile bir kez daha buluşmaya hazırlanan Kaptan Jack, bu kez daha önce karşılaşmadığı kadar büyük bir düşmana karşı savaşacaktır. Yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg’in yaptığı filmde vazgeçilmez isim Johnny Depp, Javier Bardem ve Brenton Thwaites baş rollere can veriyor. Bir gün Kaptan Jack Sparrow her zaman ki gibi denizlerde seyir halindeyken uzaklardan gelen kötü kokuları güçlü sezgileri sayesinde fark edecektir. Kötü kokuların sahibi ise herkesin birer efsane olduğunu düşündüğü Kaptan Salazar ve mürettebatıdır.

Büyük Görev – Karayip Korsanları 5 Türkçe Dublaj
Karayip Korsanları 5 Türkçe Dublaj izle, ürkütücü ve göründüğü kadar da güçlü olan Kaptan Salazar, yıllar boyunca hapis kaldığı Şeytan Üçgenin den bir şekilde kurtulmayı başaracaktır. Gemisini ve kendisini zamanında şeytan üçgenine sürgün etmelerinden dolayı hayatı boyunca orada kalacak ve büyük bir yemin edecektir. Kendisi yaşadığı sürece büyük sularda hiçbir korsan, gemi sağ kalmayacaktır. Salazar gördüğü ve bildiği tüm korsanları öldürerek yavaş yavaş Jack’in peşine düşecektir. Jack Sparrow ise bu durumun farkında ve ondan kurtulmak için Poseidon Asa’sının peşine düşmüştür. Daha önce Jack’in karşısına böyle bir düşman çıkmamıştı. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Joachim Rønning, Espen Sandberg

Oyuncular: Johnny Depp, Javier Bardem, Brenton Thwaites

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Sitemizin daha iyi görüntülenmesi için Google Chrome kullanın.