4N1K izle 2017 Yerli Film Full HD

76
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK PARÇA HDYorum yap

4N1K izle


4N1K izle daha çok genç kesime hitap eden geçtiğimiz yıllarda satış rekoru kıran 4N1K kitabı bu sene sinema evrenine geçiş yapıyor. 12 Mayıs 2017 tarihinde Türkiye’nin dört bir yanında vizyona girmesi ile bekleyenler git gide artıyor. Romantik ve komedi filmleri kategorisinde yer alması da sadece gençlere yönelik değil, her yaştan kişinin izleyebileceğini gösterir. Filmin ana temasında 5 kişilik bir gruba bakıyoruz. Sinan, Gökhan, Oğuz, Ali ve son olarak Yaprak. 4 Erkek 1 kızdan oluşan bu arkadaşlar çocukluklarından bu zamana kadar her şeyde birlikte olmuşlardır, beraber büyümüşlerdir. Bu birliktelik erkekleri etkilemese de tek kız olan Yaprak’ı ciddi anlamda etkilemiştir. Çünkü Yaprak erkek arkadaşlarıyla büyüdüğü için özellikleri ve hareketleri kendi cinsine özgün değildir.

4n1k izle

Az önce paylaştığımız Miraç 2017 izle Yerli Filmi Full HD Tek Parça isimli filmde Miraç 2017 izle, Miraç full izle ve Miraç hd izle gibi kelimeler yer alıyor. İzlemenizi tavsiye ederiz.

7.669
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
4N1K izle 2017 Yerli Film Full HD

4n1k izle, daha çok genç kesime hitap eden geçtiğimiz yıllarda satış rekoru kıran 4N1K kitabı bu sene sinema evrenine geçiş yapıyor. 12 Mayıs 2017 tarihinde Türkiye’nin dört bir yanında vizyona girmesi ile bekleyenler git gide artıyor. Romantik ve komedi filmleri kategorisinde yer alması da sadece gençlere yönelik değil, her yaştan kişinin izleyebileceğini gösterir. Filmin ana temasında 5 kişilik bir gruba bakıyoruz. Sinan, Gökhan, Oğuz, Ali ve son olarak Yaprak. 4 Erkek 1 kızdan oluşan bu arkadaşlar çocukluklarından bu zamana kadar her şeyde birlikte olmuşlardır, beraber büyümüşlerdir. Bu birliktelik erkekleri etkilemese de tek kız olan Yaprak’ı ciddi anlamda etkilemiştir. Çünkü Yaprak erkek arkadaşlarıyla büyüdüğü için özellikleri ve hareketleri kendi cinsine özgün değildir.
Yaprak Aşık Olursa – 4N1K
4n1k full izle, Yaprak çok geçmeden Barış isminde genç ve yakışıklı bir çocuğa gönlünü kaptırmasıyla işler farklı bir boyuta girecektir. Daha önce hiç görmediği tatmadığı duyguları tadacak, bilmediği dünyalara seyir edecektir. Bu yolda ilk adımları olan Yaprak’ın diğer kızlar gibi nasıl davranılması gerektiği hakkında pek bir bilgisi yoktur. İlişkisinde büyük bir seçim yapmalı ve kendisini bu düzene alıştırmalıdır. Büşra Yılmaz’ın üniversite yıllarında yazıp, satışa koyduğu 4N1K kitabının sinema evreni tüm hayranlarını büyük bir heyecana sokuyor. Sizlerde Hdfilmizlebaba.com aracılığı ile filmi izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Deniz Coşkun

Oyuncular: Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Sitemizin daha iyi görüntülenmesi için Google Chrome kullanın.